по-русски 
Ziedi
Ziedu pušķi
Kompozīcijas
Kāzu ziedi
Dāvanu kartes un pakalpojumi
Sēru ziedi
Dabīga kosmētika
Baldones dūņu organiskā kosmētika
Veselīgas dāvanas
Dažādas dāvanas
Dāvanu saiņošana
Galda spēles
Mākslinieku un amatnieku darbi
Rotas un dekori
Suvenīri
Sveces
Iepirkumu grozs
Informācija
Kontaktu forma

Mūsu Interneta  veikals piedāvā Jums iegādāties dažādu krāsu un šķirņu grieztos ziedus audzētus gan Latvijā , gan Eiropas valstīs. Mūsu veikalā Jūs varat iegādāties gan grieztos ziedus -  rozes, neļķes, frēzijas, lilijas, krizantēmas , eksotiskos u.c. ziedus, gan arī griezto ziedu pušķus, kompozīcijas traukos, telpaugus, telpaugu kompozīcijas, floristikas izstrādājumus no sausajiem un mākslīgajiem ziediem, dažādām gaumēm un telpu interjeru noformējumiem.

Zvanot mums  Jūs varat veikt arī individuālus pasūtījumus un mūsu floristi labprāt tos izgatavos tieši Jūsu  svētkiem. Pie mums Jūs varat pasūtīt: līgavas pušķi, tērpa dekoru līgavai un līgavainim, kāzu mašīnas noformējumu, telpu noformējumu īpašiem gadījumiem, skatlogu noformējumu Jūsu uzņēmumam vai ofisa noformējumu svētkiem.

Pie mums Jūs varat iegādāties arī sēru pušķus, strausus un bēru vainagus, kā arī noformējumu zārkam u.c. sēru ziedus. Pie mums Jums ir iespēja noslēgt līgumu par kapu apzaļumošanu un regulāru kapu apstādījumu kopšanu.

Ja Jums ir piemājas zeme, mūsu apzaļumošanas speciālists - daiļdārznieks var sniegt Jums konsultācijas pareizai  Jūsu dārza labiekārtošanai  un apzaļumošanai , kā arī izstrādāt projektus dārza un piemājas zemes labiekārtošanai un veikt Jūsu dārza apzaļumošanas un labiekārtošanas darbus.

Ja vēlaties iepriecināt savus tuvākos radus un draugus, mūsu veikalā Jums ir iespēja iegādāties arī dāvanas: ekskluzīvus suvenīrus, mākslinieku darbus, sveces, traukus, virtuves piederumus, galda spēles un dažādas citas dāvanas.

Mūsu interneta veikalā Jūs varat arī nopirkt preces ar kurām varat palutināt arī sevi: vannas kosmētiku, ekskluzīvas ziepes no dabīgajiem materiāliem, dažādus tekstila izstrādājumus u.c. preces.

 Esat vienmēr laipni gaidīti mūsu interneta veikalā!

 

© 2010 85.lv webmaster